Keşfet

Yeni dizileri burada bulabilirsin.

FİLTRELE SIRALA
 1. 7.4
  1. Yapım Yılı 2017
  2. Sezon / Bölüm 3 sezon / 30 bölüm
  3. Tür Aile, Dram
  4. Ülke ABD
  5. A 15-year-old from LA spends the summer at her mom's childhood home on an island off the coast of England, where she bonds with a mysterious horse.

   --------

   Zoe, annesi ve kardeşiyle birlikte Los Angeles’tan İngiltere’deki bir adaya, büyükbabalarının yanına gelir. 15 yaşındaki Zoe için sessiz ve sakin bir ortam, iyi bir tatil anlamı taşımaktadır. Öyle ki büyükbabasının evinde wi-fi bile yoktur. Bu durumdan küçük kardeşi Rosie pek memnun kalmaz ve ortalıktan kaybolur. Rosie’yi aramak için adayı dolaşan Zoe’nin karşısına beklemediği bir misafir çıkar. Raven adındaki asi ve kontrol edilemez bir at, genç kızın karşısındadır. Ayrıca atın bakıcıları da olay yerindedir. Tuhaf bir şekilde Zoe ve Raven arasında bir bağ kurulur. Raven’ın bir anda sakinleşmesi herkesi şaşkına çevirir.   Zoe daha sonrasında ada sakinlerinden kendi yaş grubundaki gençlerle tanışacak, Raven ile arasındaki bağı güçlendirecek ve bazı gizemli olayların içinde kalacaktır.

  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 2 sezon / 20 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke ABD
  5. Amerika'nın güneyindeki Serenity adlı kasabada eski dostlar Maddie, Helen ve Dana Sue, ilişkileri, aileleri ve kariyerleriyle uğraşırken birbirlerine destek olur.

   --------

   Lifelong friends Maddie, Helen and Dana Sue lift each other as they juggle relationships, family and careers in the small, Southern town of Serenity.

 2. 7.4
  1. Yapım Yılı 2019
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 7 bölüm
  3. Tür Dram, Gizem
  4. Ülke Hindistan
  5. Kabir Anand, Panchgani'nin ücra ve dağlık bir bölgesinde Shakespeare dersleri verdiği yeni bir hayata başlamıştır ancak Başbakanlık tarafından çağrılınca, unutmaya çalıştığı dünyaya geri dönmek zorunda kalır. Yakın zamanda bir cinayete kurban giden Sadiq Sheikh'in altında çalışan çok iyi bir ajanken on yıl önce Belucistan'da bir görev sırasında yaşanan talihsiz bir olayın ardından Hindistan istihbarat servisinden kovulur. Şimdi geçmişle tekrar yüzleşmeli, Sadiq Sheikh'in kanını yerde bırakmamalı ve Belucistan'da hem ülkesini hem de uzun yıllar önce kaybettiği sevgilisini kurtarmak için zamana karşı yarışırken en amansız düşmanlarıyla mücadele etmelidir. Bilal Siddiqui'nin kitabından uyarlanan dizi Netflix'te yayınlanacak.

 3. 7.4
  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Aksiyon, Dram, Macera
  4. Ülke Almanya
  5. Milattan sonra 9'da Cermen savaşçıların Roma İmparatorluğu'nun yayılışını dizginlemeyi başardığı Teutoburg Ormanı Savaşı'nda üç kişinin kaderleri iç içe geçer.

   --------

   Three people's fates are interwoven in the Battle of the Teutoburg Forest in 9 A.D., during which Germanic warriors halt the spread of the Roman Empire.

  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram, Gizem, Suç
  4. Ülke Taiwan, Province of China
  5. Görüşmediği kızının, gizemli cinayetlerle bağlantısını keşfeden Asperger sendromlu bir dedektif, vakayı çözmek için her şeyini riske atar.

   --------

   After discovering his estranged daughter's link to mysterious murders, a forensic detective with Asperger's syndrome risks everything to solve the case.

 4. 7.4
  1. Yapım Yılı 2016
  2. Sezon / Bölüm 2 sezon / 22 bölüm
  3. Tür Aksiyon, Komedi
  4. Ülke ABD
  5. Süper kahramanların gerçekten varolmalarından on yıllar sonra, hiç gücü olmayan bir muhasebeci şehrinin süper kötüler tarafından sahip olunduğunu fark eder. Teorisini açıklamakta sorunlar yaşarken, tuhaf mavi bir süper kahraman ile tanışır.

 5. 0
  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke Hindistan
  5. Yazar tıkanmasıyla karşı karşıya olan bir romancı, gelişmekte olan bir yazarla tanışır. Çaresiz, onun hikayesini bir sonraki romanı için kullanmaya karar verir. Aynı zamanda, bir film asistanı onu ve yakınlarını yok etmek için kötü bir şey planlıyor.

  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 1 bölüm
  3. Tür Aksiyon,Macera
  4. Ülke ABD
  5. Sam ve Dean'den önce John ve Mary vardı. Nasıl tanıştıklarını, nasıl âşık olduklarını, sadece ilişkilerini değil yanında dünyayı da nasıl kurtardıklarını, duyulmamış hikâyeleri Dean'in anlatımıyla en başından dinliyoruz.

 6. 29

  Ludik

  0
  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Suç,Dram
  4. Ülke South Africa
  5. Büyük bir mobilya şirketi sahibi, kaçırılan aile üyesini kurtarmak amacıyla sınırdan silahları geçirmek için gizli elmas kaçakçılığı operasyonunu kullanmalıdır.

 7. 0
  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 4 bölüm
  3. Tür Animasyon,Aile,Dram
  4. Ülke ABD
  5. Yamalı bir oyuncak tavşan, sarkık kulakları ve bölük pörçük anılarıyla en iyi dostunu, yani çok sevdiği küçük oğlanı bulmak üzere destansı bir yolculuğa çıkar.

 1. İlk
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. Son