Keşfet

Yeni dizileri burada bulabilirsin.

FİLTRELE SIRALA
  1. Yapım Yılı 2024
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 16 bölüm
  3. Tür Bilim Kurgu,Fantastik,Dram,Komedi
  4. Ülke Korea, Republic of
  5. ona yaşama umudu veren idolünün hayatını sonlandırdığını öğrendikten sonra geçmişe yolculuk yaparak idolünün ve kendisinin hayatını değiştiren Lim Sol'un yolcuğunu anlatıyor. Günümüzde 30'lu yaşlarında olan ve gençken geçirdiği bir kaza sonucunda yürüme yetisini kaybeden Lim Sol için top star Ryu Sun Jae her şeydir. Ancak bir gün Ryu Sun Jae'nin trajik bir şekilde yaşamını sonlandırdığını öğrenir. Beklenmedik bir anda 2008 yılına geri döner. Ryu Sun Jae ile karşılaşan Lim Sol, Ryu Sun Jae'nin yaşamasına yardımcı olacak anılar biriktirmek için elinden geleni yapar.

  1. Yapım Yılı 2024
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Suç,Dram
  4. Ülke Yeni Zelanda
  5. By day, Joe is a cleaner at the police station. But by night, he has another line of work - he's a serial killer who's been dubbed The Christchurch Carver. When another woman is murdered, the police suspect The Carver, but Joe knows it wasn't him.

 1. 0
  1. Yapım Yılı 2024
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Animasyon,Komedi,Aksiyon,Macera,Suç,Dram
  4. Ülke Japonya
  5. The Fable, gangster geçmişine sahip bir adamın normal bir hayat sürme çabası etrafında dönen bir Japon dizisidir. Baş karakterimiz, gangster geçmişini arkasında bırakmaya karar verir ve normal bir ofis çalışanı gibi sıradan bir hayat yaşamak ister. Ancak eski iş arkadaşları, rakip çeteler ve polislerle başı dertte olacaktır. Dizi, geçmişin gölgesinden kurtulmaya çalışan bir adamın komik ve heyecan dolu maceralarını konu almaktadır. Eski hayatından kaçmak zorundaki baş karakterimiz, komik olaylar ve tehlikeli durumlarla karşılaşırken gerçek bir kahraman olup olmadığını keşfeder.

  1. Yapım Yılı 2024
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 11 bölüm
  3. Tür Suç,Dram
  4. Ülke İngiltere
  5. Catch Me a Killer, zeki polis dedektifi Sarah ve onun yetenekli dedektif ekibinin hikayesini anlatan gerilim dolu bir suç dizisidir. Sarah ve ekibi, zorlu cinayet vakalarını çözmek için ipuçlarını takip ederken, katillerin entrikalarıyla karşı karşıya gelirler. Dizi, izleyicilere gerilim dolu anlar yaşatırken, aynı zamanda cinayetleri çözmek için harcanan emek ve zekayı da vurgular. Her bölümde izleyiciler, karmaşık cinayet vakalarının ardındaki sırları çözmek için ekiple birlikte heyecan verici bir yolculuğa çıkar.

 2. 25

  Crooks

  0
  1. Yapım Yılı 2024
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Suç,Aksiyon,Macera,Dram
  4. Ülke Almanya
  5. Paha biçilmez bir madenî para, Avrupa'daki rakip çeteleri anlaşmazlığa düşürür ve emekli bir kasa hırsızını son bir soygun için küçük çaplı bir gangsterle iş birliğine zorlar.

  1. Yapım Yılı 2024
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 4 bölüm
  3. Tür Belgesel,Suç
  4. Ülke Hindistan
  5. Yeni açıklamalar ve daha önce yayınlanmamış görüntüler içeren bu belgesel dizisi, 25 yaşındaki Sheena Bora'nın ortadan kayboluşunu ve sonrasındaki şoke edici olayları konu alıyor.

  1. Yapım Yılı 2024
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Belgesel,Suç,Gizem
  4. Ülke ABD
  5. Esrarengiz karşılaşmalar, tuhaf kayıp vakaları, korkunç olaylar ve daha birçok şaşırtıcı fenomen, tüyler ürperten bu araştırmacı belgesel dizisinde ele alınıyor.

  1. Yapım Yılı 2023
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Suç,Dram
  4. Ülke Belgium
  5. Brabant'ın en büyük uyuşturucu satıcılarına yapılan polis baskını sonucunda bir boşluk oluşunca para arayışındaki Ferry Bouman'ın eline harika bir fırsat geçer.

  1. Yapım Yılı 2024
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Bilim Kurgu,Fantastik,Aksiyon,Macera,Dram
  4. Ülke Korea, Republic of
  5. Tanımlanamayan parazitler insanları vahşi bir şekilde ele geçirip güç kazanmaya başlayınca insanlık bu büyüyen tehditle savaşmak zorunda kalır.

 3. 30

  Sugar

  0
  1. Yapım Yılı 2024
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke ABD
  5. Gizemli bir özel dedektif, bir Hollywood yapımcısının torununun kayboluşunu araştırırken kendi sorunlarıyla mücadele eder.

 1. İlk
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. Son