Keşfet

Yeni dizileri burada bulabilirsin.

FİLTRELE SIRALA
 1. star 7.7
  1. Yapım Yılı 2015
  2. Sezon / Bölüm 4 sezon / 47 bölüm
  3. Tür Bilim Kurgu, Dram
  4. Ülke ABD
  5. Bir zaman yolcusu olan Cole'un geleceği değiştirmek için zamana karşı yarışmasının hikayesi. Tehlikeli ve daha önce denenmemiş bir yöntem ile zamanda yolculuk yapan Cole, 2043 yılından günümüze yolculuk yapar ve bütün insanlığı yok edecek ölümcül bir virüsün kaynağını durdurmaya çalışır.

 2. 2

  Ghosts

  star 7.8
  1. Yapım Yılı 2019
  2. Sezon / Bölüm 3 sezon / 19 bölüm
  3. Tür Komedi
  4. Ülke İngiltere
  5. Bir grup ruh, terkedilmiş bir kır evinde huzursuzca kavga eder.

   --------

   A cash-strapped young couple inherit a grand country house, only to find it is both falling apart and teeming with the ghosts of former inhabitants.

 3. star 7.8
  1. Yapım Yılı 2019
  2. Sezon / Bölüm 2 sezon / 13 bölüm
  3. Tür Belgesel
  4. Ülke ABD
  5. Belgeselde Meksika'nın ünlü yemeklerinden biri olan taco anlatılmaktadır. Bölgede yaşayan insanların yemeğe olan tutkusu, hazırlanışı ve ona aşkla bağlı olan aşçıların yaşadıkları anlatılmaktadır.

 4. star 7.8
  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 5 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke Sweden
  5. Buz hokeyi, Björnstad'daki son umut ışığıdır ve bundan sorumlu olmak ağır bir yüktür. Yarı final maçının olduğu gün bir şiddet eylemi gerçekleşecek, genç bir kız bir travma geçirip kasabayı bir telaş ortamı içine sürükleyecektir.

   --------

   Hockey is the last beacon of hope for the citizens of Björnstad, so when its junior hockey team makes the national semifinal, the burden of the entire town’s dreams weigh heavily on the shoulders of its teenage superstars. However, the day of the semi-final is also the catalyst for a violent act that will leave a young girl traumatised and the town in turmoil.

 5. 5

  Colony

  star 7.4
  1. Yapım Yılı 2016
  2. Sezon / Bölüm 3 sezon / 36 bölüm
  3. Tür Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Macera
  4. Ülke ABD
  5. Yakın gelecekte, bir aile bir arada kalıp yaşamaya çalışmak için zor kararlar vermek zorundadır. Los Angeles'ta yaşamaktadır. Bazı insanlar yetkililer ile iş birliği yapmayı seçerken, diğerleri isyancılardır.

 6. star 0.0
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Komedi, Müzikal
  4. Ülke Netherlands
  5. Bir okul müzikali hazırlayan Misfit üyeleri çılgın bir yıla hazırdır. Ama katı kuralları olan yeni müdür gösteriyi yasaklayınca vaziyeti kurtarmak Julia'ya kalır.

 7. star 0.0
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 7 bölüm
  3. Tür Aksiyon, Bilim Kurgu, Fantastik
  4. Ülke
  5. Zombi kıyametinde hayatta kalmaya çalışan bir grup insanın başına gelenler.
   --------
   A group of strangers try to survive the first 24 hours of an undead invasion. This ode to George A. Romero’s famous flesh-eaters reminds us that sometimes all it takes to bring people together is a horde of hungry zombies trying to rip them apart.

 8. star 0.0
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram, Suç
  4. Ülke Korea, Republic of
  5. Babasının öldürülmesinin ardından intikam hırsıyla yanıp tutuşan bir kadın, güçlü bir mafya patronuna güvenir ve onun yönlendirmesiyle polis teşkilatına girer.
   --------
   Following her father's murder, a revenge-driven woman puts her trust in a powerful crime boss — and enters the police force under his direction.

  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke ABD
  5. Dört arkadaş olan Ray, Barry, Helen ve Julie, başlarına geleceklerden bihaber okuldan mezun oldukları günü kutlar. Bir güzellik yarışmasına katılan ve kazanan Helen, birkaç ay içinde New York'a gidip, filmlerde oynamayı planlar. Ray de New York'a gidip ünlü bir yazar olmanın hayalini kurar. Barry ve Julie ise eğitimlerine ve hayatlarına Boston'da devam edecektir. Ancak bunların hepsi sadece onların planıdır. Hayatın onlar için hazırladığı başka sürprizler vardır.
   --------
   In a sun-soaked Hawaiian town with a mysterious past, a group of friends is left with a dark secret after a tragic accident. One year later, a member of the group receives a threatening message, and the friends now know that someone intends to make them pay for last summer.

 9. star 8.8
  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 2 sezon / 24 bölüm
  3. Tür Dram, Komedi
  4. Ülke Korea, Republic of
  5. Beş doktor ve onların hastaları için hastanede her gün sıra dışıdır. Burada doğum, ölüm ve ikisi arasındaki her şey bir aradadır.
   --------
   Every day is extraordinary for five doctors and their patients inside a hospital, where birth, death and everything in between coexist.