Keşfet

Yeni dizileri burada bulabilirsin.

FİLTRELE SIRALA
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 11 bölüm
  3. Tür Aile
  4. Ülke ABD
  5. 12-year-old Griffin Campbell and his family move to the small town of Sulphur Springs and take ownership of an abandoned hotel rumored to be haunted by the ghost of a girl who disappeared decades ago. Griffin befriends Harper, a bright-eyed, mystery-obsessed classmate and together, they uncover a secret portal that allows them to travel back in time. In the past, they’ll attempt to uncover the key to solving this unsolved mystery, a mystery that affects everyone close to them.
   --------

 1. star 6.9
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Gizem, Suç
  4. Ülke İngiltere
  5. Professor Jasper Tempest, a genius Cambridge University criminologist with OCD and an overbearing mother, advises the police. British version of the Belgian crime drama of the same name.
   --------

 2. star 7.9
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 4 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke Sweden
  5. 22-year-old Sigrid - nicknamed Sigge - and her group of friends are confronted with the unexpected demands of adulthood as they attempt to come to terms with their own identities, their passions, and the past.
   --------

 3. star 6.9
  1. Yapım Yılı 2018
  2. Sezon / Bölüm 2 sezon / 14 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke ABD
  5. New York'a geldikten kısa bir süre sonra, 22 yaşındaki Tess ünlü bir şehir restoranında iş bulur. Kendisini uyuşturucu, alkol, aşk, şehvet, ve güzel yemek dünyasının içinde bulur. Tess hem imrendiği hemde tökezlediği bu hayatını kontrol altına almaya çalışmaktadır.

 4. 5

  Zoo

  star 6.9
  1. Yapım Yılı 2015
  2. Sezon / Bölüm 3 sezon / 39 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke ABD
  5. Gezegeni aşan şiddetli hayvan saldırılarından oluşan bir dalganın ortasında yer alan genç bir renegin bilim adamı, hayvanlar ve insanlar için zaman geçmeden önce bu pandeminin ardındaki gizemi açmak için bir yarış başlattı.

 5. 6

  Honour

  star 7.0
  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 2 bölüm
  3. Tür Dram, Mini Dizi, Suç
  4. Ülke İngiltere
  5. Gwyneth Hughes'un (Vanity Fair) senaryosunu kaleme aldığı dizide yanlış adama aşık olduğu için kendi ailesi tarafından öldürülen Banaz Mahmod'un yaşadıkları ekranlara taşınıyor.

   --------

   Based on the heartbreaking true story of Banaz Mahmod, the young Londoner murdered by her own family for falling in love with the wrong man, Honour follows Detective Chief Inspector Caroline Goode's passionate search to discover the fate of missing 20-year old Banaz.

 6. star 7.0
  1. Yapım Yılı 2019
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke Danimarka
  5. Bjørn isimli bir dedektif, kimliği belirsiz bir ceset ile elindeki başka bir davayı karşılaştırmak için adli tıbbın yolunu tutar. Cesedin aslında arasının çok da iyi olmadığı biricik kızı Christina’ya ait olduğu ortaya çıkınca Bjørn, olayın şokunu üzerinden atarak adli tabibin intihar vakası olarak tanımladığı dosyayı incelemeye ve cinayete kurban gittiğine inandığı kızının ölümünün arkasındaki sır perdesini aralamaya başlar.

   --------

   Bjørn investigates the killing of his daughter. People around him believe she might have committed suicide, but he doesn't accept that. Both the stakes and the suspense rise relentlessly as Bjørn inches closer to the truth.

 7. star 7.0
  1. Yapım Yılı 2016
  2. Sezon / Bölüm 5 sezon / 50 bölüm
  3. Tür Dram, Komedi, Romantik
  4. Ülke ABD
  5. Dizide evli bir çiftin başka bir kadınla "polyamory" ilişki yaşaması konu edilmektedir. Biraz daha açmak gerekirse evlisiniz, eşinizi seviyorsunuz ve aynı anda başka birinden hoşlanıyorsunuz. Eşinizin de haberi dahilinde birlikte oluyorsunuz. Bireylerin birden fazla sevgilisi olabiliyor ve eşinizde durumun bilincinde olup buna onay veriyor.

 8. star 6.9
  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke Danimarka
  5. Ölümcül bir virüs Kuzey Denizi'nde bir adada yaşayan küçük bir topluluğu vurur.

   --------

   A deadly virus hits a small community living on an island in the North Sea.

 9. star 6.9
  1. Yapım Yılı 2010
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 13 bölüm
  3. Tür Dram, Gizem
  4. Ülke ABD
  5. Persons Unknown is an American mystery drama television series that revolves around strangers who are imprisoned inside a small ghost town. The thirteen-episode summer series premiered on June 7, 2010 at 10:00 p.m. on NBC. On June 30, NBC moved the show to 8:00 p.m. on Saturday from its Monday time slot. It completed its run on August 28, 2010. The series was canceled shortly thereafter.

   --------

   Kaçırılan ve gözlerini hayalet bir kasabada açan yedi kişinin kasabadaki hikâyesi anlatılmaktadır. Kaçırılan bu insanlar kasabaya yerleştirilen kameralar sayesinde takip edilmektedir. Kasabanın her tarafında yüksek şiddetli mikrodalgalar gönderen "Aktif Tepki Sistemi" olduğu için kasabada bir yerden sonrasına geçilememektedir.

   İnsanları kaçıran ve kasabalara yerleştiren ise bir "organizasyon"dur. Bu organizasyon, insanları kaçırmakta ve çeşitli yerlere götürerek insanların tutumları üzerinden analizler yapmaktadır. Ayrıca kaçırmaların "program" denen bir projeyle ilgisi vardır.