Keşfet

Yeni dizileri burada bulabilirsin.

FİLTRELE SIRALA
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 3 bölüm
  3. Tür Dram, Romantik
  4. Ülke ESP
  5. Cayetana tam da yeni dostu Felipe'nin yardımıyla eski erkek arkadaşını unutmaya çalışırken prens, bir kez daha onun hayatına girer.
   --------
   Away from school, during the winter holidays, three new stories take place while the Las Encinas students celebrate Christmas.

 1. star 0.0
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Aile
  4. Ülke ABD
  5. Siyahilerin işlettiği Allure Emlak'ın hepsi kadın olan çalışanları, Tampa'nın kıyı şeridindeki lüks gayrimenkul piyasasını ellerinde tutarken eğlenmeyi de ihmal etmiyor.
   --------
   The agents at the all-female, Black-owned Allure Realty mix business with fun as they rule the waterfront of a hot Tampa luxury real estate market.

 2. star 0.0
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 7 bölüm
  3. Tür Bilim Kurgu, Dram, Gerilim, Gizem
  4. Ülke ABD
  5. Emily St. John Mandel‘in aynı adlı çok satan romanından uyarlanan Station Eleven, izleyicileri ölümcül bir virüsün medeniyeti yok olmanın eşiğine getirdiği distopik bir dünyaya götürüyor ve bu dünyayı yeniden inşa etmeye çalışan insanların verdiği mücadeleyi anlatıyor.
   --------
   A post apocalyptic saga spanning multiple timelines telling the stories of survivors of a devastating flu as they attempt to rebuild and reimagine the world anew while holding on to the best of what's been lost.

 3. star 0.0
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Fantastik
  4. Ülke İngiltere
  5. İki Avustralya yerlisi avcı, güney çöllerindeki son vampir kolonilerinin peşine düşer.
   --------
   In a remote South-Australian desert mining town — a hive for the last vampire stronghold — two Indigenous Australian hunters embark on a quest to battle the last colony of vampires.

 4. star 0.0
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 4 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke İngiltere
  5. Cinayetle suçlanan genç adam duruşmasında sıra dışı bir hikâye anlatır.
   --------
   Accused of murder, Hero shouldn't stand a chance in court. He swears he's innocent. But in the end, all that matters is this: do you believe him?

 5. star 7.5
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 5 bölüm
  3. Tür Dram, Gerilim, Suç
  4. Ülke İngiltere
  5. --------
   Every now and then a trial starts which grips the nation, placing victim and accused - as well as their families - at the heart of a media storm. Showtrial focuses on one such case, when Talitha Campbell, the arrogant daughter of a wealthy entrepreneur, is arrested following the disappearance of fellow student, Hannah Ellis, the hard-working daughter of a single mother. From Talitha's arrest to the jury's final verdict, Showtrial switches between both sides of the legal battle, as defence and prosecution fight for their version of what really happened to Hannah, and the truth about Talitha: falsely accused? Or callous murderer?

 6. star 6.8
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram, Gizem
  4. Ülke ABD
  5. --------
   The story of what happens when five high schoolers walk into detention and only four make it out alive. Everyone is a suspect, and everyone has something to hide.

 7. 8

  Kin

  star 7.6
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram, Suç
  4. Ülke IRE
  5. Bir çocuk öldürülmüştür ve ailesi kendilerini çete savaşının ortasında bulur. Bu uluslararası kartele karşı ailenin kazanması imkansızdır. Bahsi geçen kartel David ve Goliath'ın ta kendisidir. Silahı ya da paraları yoktur. Kinsellalar işlerinde başarısızlaşırken kalelerinde kısılı kalırlar. Ama kartelde olmayan bir şey onlarda vardır: Soylarının ve aile üyelerinin arasındaki kırılamaz bağ.
   --------
   The lives of a Dublin family embroiled in a gangland war and the consequences of their choices.

 8. star 0.0
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Komedi
  4. Ülke ABD
  5. Büyük bir Amerikan otomotiv şirketinin Detroit'teki merkezi, bocalayan bir grup yönetici, hızla değişen bir endüstride şirket kimliğini yeniden keşfetmeye çalışıyor.

   --------
   In the headquarters of a major American automotive company in Detroit, a floundering group of executives at Payne Motors must adapt to the changing times or be sent to the junkyard.

 9. 10

  Ragdoll

  star 5.7
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Gizem, Suç
  4. Ülke İngiltere
  5. Tartışmalı dedektif Nathan Rose, haklı sebeplerle bir şüpheliye saldırmaktan dolayı askıya alındıktan sonra Londra Polis Teşkilatı’ndaki görevine geri döner. Psikolojik değerlendirme altında olan Rose, büyük bir davaya geri dönmeye oldukça isteklidir. En iyi arkadaşı, eski ortağı ve patronu DI Emily Baxter, onu bir suç mahalline çağırdığında, tam olarak aradığını bulduğunu anlar. Polis, boş bir apartman dairesinde asılı bir ceset bulmuştur. Parçalanmış 6 kurbanın parçalarından oluşan, kukla gibi birbirine dikilen ve Ragdoll olarak bilinen bir ceset. Rose, 6 kurbanı teşhis etmekle görevlendirilir. Ragdoll kurbanlarını tespit etmeye çalışırken “Ragdoll Katili”, 6 yeni kurbanın olduğu bir liste gönderir ve Rose’un adı listenin son sırasında yer almaktadır.
   --------
   Detectives look to untangle the case of the Ragdoll Killer, who has killed six people and sewn their bodies into the shape of one grotesque body nicknamed the Ragdoll.