Keşfet

Yeni dizileri burada bulabilirsin.

FİLTRELE SIRALA
 1. 1

  Fam

  star 5.5
  1. Yapım Yılı 2019
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 13 bölüm
  3. Tür Komedi
  4. Ülke ABD
  5. Babasından bıkmış bir kadın, büyük üvey kız kardeşi ve nişanlısı ile birlikte taşınır.

 2. star 5.5
  1. Yapım Yılı 2016
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 13 bölüm
  3. Tür Bilim Kurgu, Gizem
  4. Ülke ABD
  5. The disappearance of a decorated FBI agent's wife leads him to a secret government unit assembled to hunt a group of ruthless terrorists - shadowy figures that may or may not be from this world.

   --------

   Philadelphia'lı bir polisin eşinin kaçırlaması üzerine acımasız teröristleri avlaması için gizli bir devlet bölümüne girer. Teröristler belki de bu dünyadan değildir!

 3. star 5.5
  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke Argentina
  5. Kararlı bir kadın, Arjantin'deki bir futbol kulübünün fanatik taraftar grubunu çevreleyen şiddet suçları ve yolsuzluk çemberini kırmaya çalışır.

 4. star 5.5
  1. Yapım Yılı 2018
  2. Sezon / Bölüm 2 sezon / 16 bölüm
  3. Tür Komedi
  4. Ülke ABD
  5. Hayatı sıradan bir ergen gibi tecrübe etmek isteyen muzip bir prens, krallığından ayrılır ve kimliğini gizleyerek bekâr bir anne ve onun çalışkan oğluyla yaşamaya başlar.

   --------

   A prankster prince who wants to experience life as an ordinary teen leaves his kingdom to live incognito with a single mom and her studious son.

 5. star 5.3
  1. Yapım Yılı 2019
  2. Sezon / Bölüm 2 sezon / 20 bölüm
  3. Tür Komedi
  4. Ülke ABD
  5. Genç bir üçkâğıtçının uzaktan akrabaları olduğunu iddia ederek kapılarında belirmesinin ardından bir ailenin hayatı altüst olur.

  1. Yapım Yılı 2019
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Aile, Aksiyon, Komedi, Macera
  4. Ülke ABD
  5. Gelecek vadeden amatör bir genç cankurtaran ekibi, Malibu'nun en iyi cankurtaran kulesini ele geçirmek için burnu büyük, elit bir grubu alt etmeye çalışır.

 6. star 5.3
  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke ABD
  5. Black Mirror ve Stranger Things'in Emmy ödüllü senaristi Will Bridges, yeni dizisi Soulmates'te günümüzden 15 yıl sonra insanlara ruh eşlerini bulmanın bir yolu sunan bir buluşun etkilerini ele alıyor.

   --------

   Fifteen years into the future, science has made a discovery that changes the lives of everyone on the planet – a test that unequivocally tells you who your soulmate is.

 7. star 5.4
  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke Fransa
  5. Yarı insan, yarı vampir olan Parisli genç, yeni ortaya çıkan güçleriyle ve ailevi sorunlarla baş etmeye çalışır. Bu sırada, gizli bir vampir topluluğu onun peşindedir.

   --------

   A Paris teen who's half human, half vampire grapples with her emerging powers and family turmoil as she's pursued by a secret vampire community.

 8. star 5.4
  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke İtalya
  5. Çok farklı geçmişlere sahip iki genç, İtalya'nın Adriyatik Sahili'deki bir yaz tatili sırasında birbirine âşık olur. Federico Moccia'nın kitap serisinden esinlendi.

   --------

   A modern love story set during the summer on Italy’s Adriatic Coast. An undeniable attraction brings together Ale and Summer, who come from very different worlds. For both, these holidays will be an unforgettable journey that will take them far from who they were before they met.

 9. star 5.4
  1. Yapım Yılı 2018
  2. Sezon / Bölüm 2 sezon / 12 bölüm
  3. Tür Komedi
  4. Ülke
  5. Finding Joy, istemediği bir dünyanın kapılarını aralayan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Joy hayatından oldukça memnundur. Temiz ve düzenli tam da istediği gibi bir hayata sahiptir. Uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı Aidan tarafından terk edilen Joy, bunun üstesinden de başarıyla gelir. Ayrılığın ardından asla acı ve kedere bürünmez. Ancak istemediği bir işe girmek zorunda kalınca tüm hayatı alt üst olur. Joy, İrlanda’nın en sevilen vloggerı olan ‘Flora the Happy Hunter’ın yerine bakmakla görevlendirilir. Yeni işi sayesinde kaçındığı bir dünyaya adım atan Joy, altüst olan hayatını yoluna koymak için epey zorlanır.

   --------

   Joy is perfectly happy with her life. It's neat and tidy and just how she likes it. Sure, her long-term boyfriend, Aidan, has left her, but Joy is fine with it. She's certainly not suffering from heartbreak and stress-induced incontinence like canine Aidan. Things are totally fine the way they are - That is until Joy unwittingly lands herself a new job filling in for Ireland's most-beloved vlogger, Flora the Happy Hunter. This unwanted promotion throws Joy firmly out of her OCD level of control and forces her to deal with a world she has put great effort into avoiding; one full of oversharing, boundary breaking, messy housemates, one-night stands, and full-contact wrestling; all in the name of learning about the crazy, uncomfortable and new-age methods people use to find - well joy.