Keşfet

Yeni dizileri burada bulabilirsin.

FİLTRELE SIRALA
  1. Yapım Yılı 2023
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Suç,Gizem
  4. Ülke İspanya
  5. Küçük bir kız bir geçit töreni sırasında ortadan kaybolur ve genç bir gazeteci davaya çekilir ve İspanya'nın en çok satan romanından uyarlanan Kardan Kız'ı araştırmaya karar verir.

  1. Yapım Yılı 2016
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 18 bölüm
  3. Tür Komedi,Dram,Savaş,Politika
  4. Ülke Korea, Republic of
  5. Tüm hayatını erkek olarak geçiren genç bir Joseon kadını, kraliyet sarayında harem ağası olur. Burada, veliaht prens ile aralarında bir bağ oluşmaya başlar.

  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 12 bölüm
  3. Tür Komedi,Dram
  4. Ülke Korea, Republic of
  5. Ha-ri arkadaşının yerine gittiği tanışma randevusunda karşısındakini korkutup kaçırmayı planlar. Ama adam onun patronu çıkıp ona evlenme teklif edince iş sarpa sarar.

 1. 0
  1. Yapım Yılı 2023
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 10 bölüm
  3. Tür Komedi
  4. Ülke ABD
  5. Shrinking, yas tutan bir terapistin hikayesini anlatıyor. Bu durum terapistin kuralları yıkmaya başlamasına, ona gelen hastalara doğrudan aklından geçen ilk şeyleri söylemesine neden olacaktır. Eğitiminde edindiği tüm bilgileri yok sayan adam, bu tavrıyla insanların yaşamında büyük değişiklikler yaşamalarına neden olur. Hatta yanlışlıkla kendi yaşamını da değiştirecektir.

  1. Yapım Yılı 2023
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 10 bölüm
  3. Tür Gizem,Suç
  4. Ülke ABD
  5. Charlie Cale, birinin yalan söylediğini anlama konusunda olağanüstü bir yeteneğe sahiptir. Charlie, Plymouth Barracuda'sında çıktığı yolda, çözmesi gereken her durakta yeni karakterler ve garip suçlarla karşılaşır.

  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke Korea, Republic of
  5. Seon Ho, yetişkinlere yönelik webtoonlar çizen bir sanatçıdır. Para kazanmanın kolay bir yolu olarak gördüğü için bu işe başlamıştır ancak bazı beklenmedik yan etkiler zamanla ortaya çıkar; İki yılı aşkın süredir tahrik olamamaktadır. İşlerin yoğunluğu sebebiyle Seon Ho bir asistan tutmaya karar verir. Ancak mülakata gelen asistanın bu kadar yakışıklı olması onu cezbeder. Mu Yeong temiz, yetenekli ve görünüşüyle çok elit biridir. Böyle biri neden Seon Ho için çalışmak istiyordur? Görünüşe göre Mu Yeong, Seon Ho’nun bir numaralı hayranıdır…

  1. Yapım Yılı 2023
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 5 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke Brezilya
  5. Bir gece kulübünde çıkan yangında 242 kişi hayatını kaybeder. Kurbanların ailelerinin elinden gelen tek şey yas tutmak ve adaletin yerini bulması için mücadele etmektir.

  1. Yapım Yılı 2023
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 10 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke Meksika
  5. Hapisten çıkan Ángela, gizemli bir karakter olarak ringe çıkıp lucha libre güreşi seven kızının saygısını yeniden kazanmaya çalışır.

  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 7 bölüm
  3. Tür Reality
  4. Ülke Polonya
  5. Aldatmanın bedelinin ağır olduğu, doğruların ise para ödülü kazandırdığı bu reality dizisinde altı çift, göz tarayan bir yalan dedektörüyle güvenilirliklerini sınıyor.

  1. Yapım Yılı 2023
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Komedi,Aksiyon,Macera
  4. Ülke İngiltere
  5. Dizi, Jen hariç herkesin 18. doğum gününde bir süper güç geliştirdiği bir dünyada geçiyor. Ne yazık ki, Jen 25 yaşında ve görünürde hiçbir yerde güç yok. Tam olarak ne olabileceğiyle ilgilenmiyor, sadece sahip olmak istiyor. Böylece sürekli olarak herkes arasında dışlanmış gibi hissetmeyeceğini düşünüyor.