Keşfet

Yeni dizileri burada bulabilirsin.

FİLTRELE SIRALA
 1. 1

  Aktris

  0
  1. Yapım Yılı 2023
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram,Suç
  4. Ülke Turkey
  5. Yasemin Derin Türkiye'nin en meşhur kadın oyuncularından biridir. Ancak yıllardır ikili bir hayat yaşamaktadır. Kendini şöhretiyle kamufle eden Yasemin'in bu hiç beklenmedik ikinci hayatı onu sırlarla dolu bir maceranın ortasına sürükler.

 2. 0
  1. Yapım Yılı 2023
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 4 bölüm
  3. Tür Dram,Gerilim
  4. Ülke İngiltere
  5. Yerel bir balıkçı, ailesini bir arada tutmaya kararlı.

  1. Yapım Yılı 2023
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 10 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke Colombia
  5. Hayallerindeki adamı arayan Camila, flört uygulamasında seksi bir profil oluşturur. Uygulamada Fernando adında çok yakışıklı birini bulur. Ancak aslında bekâr olmayan bu adamın adı da Fernando değildir. Tuzağa düşen Camila için her şey bir kâbus hâlini alır. Tanıştığı adamın gerçekte kim olduğunu öğrenmek için her şeyi yapmaya hazır olan genç kadın, çaresizce bu düzenbazın gerçek kimliğini arar. Kendisine söylediği her bir yalanın ve verdiği her bir sözün bedelini tek tek ödetmeye kararlıdır. Ancak yanıltıcı görünümlerle dolu içinden çıkılmaz bir labirente girdiğinden habersiz olan Camila, yasak ilişki ve ölümcül güçlerle dolu bir dünyaya sürüklenir.

 3. 0
  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 10 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke Belgium
  5. Yargıç Claire Delval, babası Simon Delval'in yıllardır araştırdığı yolsuzluk davasına karıştığını keşfeder. İstifaya zorlanan Frankofon Liberal Parti'deki yeri, sağduyulu Mark Van Dyck tarafından gıpta ediliyor.

  1. Yapım Yılı 2015
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 2 bölüm
  3. Tür Belgesel,Reality
  4. Ülke ABD
  5. Gelin uzmanı ve kendin yap tanrıçası Dana La Rue ve Broke-Ass Bride'daki ekibi, hayallerindeki düğünü gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için muhtaç (ve iflas etmiş) çiftleri kanatları altına alıyor. Her bölümde Dana ve ekibi, ihtiyacı olan bir çiftin hayallerindeki düğünü yaratmasına yardım ediyor. Pahalı perakende düğün masraflarına yaratıcı alternatifler bulmayı öğreniyorlar. Bölüm, her şeyin nasıl gittiğini görmek için her çiftin büyük güne kadar olan yolculuğunu takip ediyor. Gelinler, ne kadar harcadığınızın değil, nasıl harcadığınızın önemli olduğunu öğrenirler.

  1. Yapım Yılı 2023
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 10 bölüm
  3. Tür Stand,up
  4. Ülke Korea, Republic of
  5. Ücra bir adada geçen hayatta kalma temalı bu reality dizisinde hem çarpışma hem de strateji konusunda en üst düzeyde tecrübe sahibi 24 kadın yarışmacı, mesleklere göre ayrılmış altı takım hâlinde kıyasıya bir rekabete tutuşuyor.

 4. 0
  1. Yapım Yılı 2023
  2. Sezon / Bölüm 3 sezon / 30 bölüm
  3. Tür Belgesel
  4. Ülke ABD
  5. FBI TRUE'nun her sürümü, FBI'ın New York genel merkezinden bir blok ötedeki FBI'ın en sevdiği barı Arts & Crafts Beer Parlour'da buluştuğunda ajanlar arasındaki dinamik içeriden konuşmalara odaklanır. Kolluk kuvvetleri meslektaşlarının işlerinin zaferleri, trajedileri ve gerçek gerçekleri hakkında dürüstçe konuştukları kutsal bir yer. Bu rahat ortamda, FBI tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nde ve dünya çapında gerçekleştirilen tehlikeli görevlerin tüyler ürpertici hikayelerini paylaşıyorlar. Her şey söz konusuyken hangi seçimleri yaptılar?

  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Suç,Dram,Gizem
  4. Ülke Almanya
  5. 1989 yazında, Hamburg'un LKA şefi Thomas Bethge'nin kız kardeşi iz bırakmadan ortadan kaybolur. Neredeyse otuz yıl boyunca, bir seri katilin izini sürmeden önce gizemli ceza davasını araştırır.

  1. Yapım Yılı 2023
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 4 bölüm
  3. Tür Suç,Gizem
  4. Ülke İngiltere
  5. Hem 1973'te hem de 2000'lerin başında geçen Steeltown Murders, Port Talbot bölgesinde üç genç kadının katilini yakalama avına ve türünün ilk örneği olan bu gizemin neredeyse 30 yıl boyunca nasıl çözüldüğüne dair dikkat çekici bir hikayeye odaklanıyor. daha sonra öncü DNA kanıtlarını kullanıyor. 1970'lerin polislik yöntemlerini, 2000'lerin başındaki adli buluşlarla karşılaştıran Steeltown Cinayetleri, otuz yıl sonra çözülmemiş bir davanın yansımalarıyla uğraşan bir kasabanın portresi ve adaletin gerçekten tecelli edip edemeyeceğini soruyor. kurmak.

 5. 10

  Hijack

  0
  1. Yapım Yılı 2023
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 7 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke ABD
  5. Gerçek zamanlı olarak gelişen hikaye, kaçırılan bir uçağın yedi saatlik uluslararası bir uçuşla Dubai'den Londra'ya giderken yaptığı yolculuğu konu alıyor.