Keşfet

Yeni dizileri burada bulabilirsin.

FİLTRELE SIRALA
 1. 0
  1. Yapım Yılı 2024
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram,Suç
  4. Ülke South Africa
  5. Set in the wealthy neighbourhood of Bishopscourt, Cape Town, investigative journalist Edie Hansen gets caught up in the ugly underbelly that lies beneath the picturesque beauty of the city, dragging her back to a turbulent past.

  1. Yapım Yılı 2024
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 10 bölüm
  3. Tür Reality
  4. Ülke ABD
  5. Vanderpump Villa, Los Angeles'ta lüks bir restoran, gece kulübü ve yaşam tarzı markasının sahibi olan Lisa Vanderpump'ın hayatını ve işini konu alan bir reality show'dur. Dizi, Lisa'nın ünlü restoranı SUR'daki çalışanlarının kişisel ve mesleki yaşamlarını, ilişkilerini ve çatışmalarını ele almaktadır. Ayrıca Lisa'nın kocası Ken Todd ve evcil hayvanlarıyla olan ilişkisi de dizide önemli bir yer tutmaktadır. Vanderpump Villa, lüks ve dramatik yaşamların, tutkulu aşkların, kıskançlık, rekabet ve dramın olduğu bir dünyaya açılan bir pencere sunmaktadır.

  1. Yapım Yılı 2024
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 7 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke ABD
  5. The Sympathizer, Vietnamlı bir adamın Amerikan işgaline ve Vietnam Savaşı'na tanıklık etmesi üzerine kurulu bir casus drama dizisidir. Dizi, adını vermek istemeyen bir Vietnamlı askerin gözünden, hem Vietnam'in kurtuluş mücadelesi dönemini hem de Amerikanların Vietnam Savaşı'nı nasıl gördüğünü anlatıyor. Casusluğun ve ihanetin karmaşık dünyasında, ana karakter hem Batı hem de Doğu'nun perspektiflerini deneyimleyerek zorlu bir yolculuğa çıkıyor.

  1. Yapım Yılı 2024
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 12 bölüm
  3. Tür Animasyon,Aksiyon,Macera
  4. Ülke Japonya
  5. Gizemli bir NewTube kanalının tavsiyelerine uyan Hobin, kısa sürede kendisinden daha güçlü adamları nakavt etmeye ve hayal bile edemeyeceği kadar çok para kazanmaya başlar. Hobin bunu devam ettirebilecek mi?

  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 2 sezon / 22 bölüm
  3. Tür Dram,Gizem
  4. Ülke Korea, Republic of
  5. Dizi, bir komploya karıştıktan sonra kraliyet mahkemesinden atılan tanınmış bir dahiliye doktoru olan Yoo Se Poong'un (Kim Min Jae) hikayesini anlatmaktadır. Askere alındıktan sonra Joseon döneminde bir psikiyatriste dönüşen Yoo Se Poong'un yetenekleri kraliyet sarayının efsanesi olarak adlandırılacak kadar şaşırtıcıdır. Ancak kraliyet ailesinin bir komplosuna karıştıktan sonra kraliyet mahkemesinden atılır ve bir akupunktur uzmanı olarak büyük yeteneğini kaybeder. Daha sonra ise garip ve güzel bir köy olan Gyesu'da Gye Ji Han ve Seo Eun Woo ile tanışır ve kalbi iyileştiren gerçek bir doktor olmak için çalışır.

  1. Yapım Yılı 2019
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 16 bölüm
  3. Tür Dram,Komedi
  4. Ülke Korea, Republic of
  5. Güney Koreli zengin bir kadın, bir yamaç paraşütü kazası sonucu Kuzey Kore'ye iner ve burada, saklanmasına yardım etmeye karar veren bir askerin hayatına girer.

  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 12 bölüm
  3. Tür Dram,Komedi
  4. Ülke Korea, Republic of
  5. Yirmili yaşlarındaki gençlerin üniversitede karşılaştıkları sorunlarla ilgili bir olgunlaşma hikayesi. Zıt kişiliklere sahip iki erkek olan Nam Soo Hyun ve Yeo Joon, birlikte bir proje üzerinde çalışırken beklenmedik bir şekilde arkadaş olurlar. 1. sınıf öğrencisi Yeo Joon merkezli, 20'li yaşlarındaki üniversite öğrencilerinin gerçekçi endişelerini ve çatışmalarını tasvir ediyor. Yeo Joon çekici bir görünüme sahip olmasına ve zengin bir geçmişe sahip olmasına rağmen, içinde acı taşıyor. Karakteri, sunbae'den hoşlanan ve onu takip eden, iki çok farklı çocuk arasında beklenmedik bir arkadaşlığa yol açan bir yavru köpek birinci sınıf öğrencisidir.

 2. 0
  1. Yapım Yılı 2024
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 10 bölüm
  3. Tür Dram,Bilim Kurgu,Fantastik
  4. Ülke Korea, Republic of
  5. Blood Free, vampirlerin ve insanların bir arada yaşadığı, gizem dolu bir dünyada geçen bir fantastik drama dizisidir. Dizi, Kanlı Savaş adı verilen bir olayın ardından, vampirlerin insanlarla barış içinde yaşamaya çalıştığı modern bir zaman diliminde geçmektedir. Ancak, barışçıl bir görüntünün ardında yatan derin gerilim ve entrikalar, diziyi sürükleyici kılmaktadır. Dizide, aşk, ihanet, güç mücadelesi ve tabii ki kanın cazibesiyle dolu bir dünya izleyiciyi beklemektedir.

 3. 0
  1. Yapım Yılı 2024
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Gizem,Suç,Dram
  4. Ülke Fransa
  5. Bir muhabirin kaybolmasıyla eski bir dava yeniden açılınca, adamın internet dedektifi olan kızı tarikat, gizlilik ve ölümün gölgesindeki ufak bir dağ kasabasına gelir.

 4. 0
  1. Yapım Yılı 2024
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram,Savaş,Politika
  4. Ülke ABD
  5. Aralık 1776’da elektrik deneyleri nedeniyle Benjamin Franklin dünya çapında ünlüdür ama Amerika’nın bağımsızlığı tehlikedeyken gizli bir görevle Fransa’ya doğru yola çıkınca tutkusu ve gücü sınanır.