Keşfet

Yeni dizileri burada bulabilirsin.

FİLTRELE SIRALA
  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 10 bölüm
  3. Tür Komedi,Dram
  4. Ülke Colombia
  5. Beş yakın çocukluk arkadaşı, 7 yıl boyunca onları ayıran sorunları geride bırakmaya ve eski bir müzikal rüyayı sürdürmeye çalışırken, birlikte aşkı, çağrılarını ve çok zor bir mutluluğu ararlar.

 1. 12

  Glue

  0
  1. Yapım Yılı 2014
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Gizem,Suç,Dram
  4. Ülke İngiltere
  5. İngiltere'nin küçük bir kasabasında insanlar tarım yaparak ve yarış atları yetiştirerek geçimlerini sağlamaktadır, başlangıçta sakin ve insanların kendi hallerinde bir şeyler yaptığı kasabada gençlerin canları sıkıldığı için kendilerine tehlikeli oyunlar üretmesi büyük bir sorunun başlangıcı olacaktır. Ormana bıraktıkları tavukları ilk öldürenin kazandığı bir oyun gün geçtikçe tehlikeli bir hale gelirken içlerinden bir gencin traktöre bağlı cesedinin bulunması ile bir cinayet soruşturmasının içerisine gireceklerdir. Öldürülen gencin oynadıkları bir oyunun kurbanı mı yoksa başka biri tarafından mı öldürüldüğü büyük bir gizemdir.

  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram,Gizem,Bilim Kurgu,Fantastik
  4. Ülke Turkey
  5. Dünya gizemli bir salgının etkisi altındadır. Dil ve konuşma yoluyla yayılan bu salgından sadece eski bir dil bilimci olan Murat Siyavuş etkilenmez. Salgınla Mücadele Kurumu, hastalıktan kurtulan tek kişi olan Murat'ın peşine düşünce genç adam, saklandığı kurtarılmış bölgeden çıkmak zorunda kalır. Korunaklı alanından çıkan Murat Siyavuş, salgının etkisi altına aldığı İstanbul'un gizemli yerlerinde hastalığın mirası olan “sıcak kafa”sının sırrını ortaya çıkarmak için zorlu bir mücadeleye girişir.

 2. 0
  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Komedi,Dram
  4. Ülke ABD
  5. 5 yıl önce yaşanan trajediden bu yana annesiyle birlikte Apalachicola Nehri'ndeki mülkte yaşayan Bell Prescott 'un hayatında artık bir şeyler değişmek üzeredir.

  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 16 bölüm
  3. Tür Dram,Bilim Kurgu,Fantastik
  4. Ülke Korea, Republic of
  5. Dizi, 80'lerin çalkantılı yıllarında bir Chaebol klanının ailesine sadakatini gösterdikten ve onlar için on yıl çalıştıktan sonra haksız yere zimmete para geçirmekle suçlanıp vahşice ortadan kaldırılan bir adamın hikayesini konu alıyor. Beklenmedik bir şekilde aynı ailenin en küçük oğlu Jin Do Joon olarak yeniden doğar ve geçmiş yaşamında yaptıkları için onlardan intikam almayı görevi haline getirir.

  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke Korea, Republic of
  5. Dizi, annelerin yeni doğan bebekleriyle birlikte evlerine dönmeden önce kaldıkları bir doğum sonrası bakım merkezi etrafında dönmektedir.

  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 18 bölüm
  3. Tür Belgesel
  4. Ülke ABD
  5. Rob McElhenney ve Ryan Reynolds Wrexham Futbol Kulübü'nü yönetirken, dünyanın destekleyebileceği bir zayıf takım hikâyesi yaratmaya çalışırlar. Hollywood'dan Galler'e uzanan belgesel dizi, onların sahiplik konusundaki hızlandırılmış eğitimlerini ve bir takım ile bir kasabanın iç içe geçmiş kaderlerini ele alır.

  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 7 bölüm
  3. Tür Suç,Dram,Aksiyon,Macera
  4. Ülke Hindistan
  5. Bihar'da acımasız bir suçluyu arayan dürüst bir polis, kendini ölümcül bir kovalamacanın ve yolsuzluğa batmış bir ahlak mücadelesinin ortasında bulur.

 3. 0
  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Reality
  4. Ülke Korea, Republic of
  5. Yu Jae-seok, Lee Kwang-soo ve Kim Yeon-koung, 1 Numaralı Çırak olmak için en iyi geleneksel ustalardan bir şeyler öğrenmek üzere Kore'nin her yerine seyahat ederler.

  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 2 bölüm
  3. Tür Suç,Belgesel
  4. Ülke İngiltere
  5. Patricia Hall küçük Yorkshire kasabası Pudsey'de kaybolduğunda herkes kocası Keith'ten şüphelinir ve Keith kendisini bir dedikodu ve şüphe fırtınasının ortasında bulur. Sadece bir yıl sonra, Keith Hall güzel bir yabancıya âşık olduğunda, karısının ortadan kaybolmasıyla ilgili korkunç gerçek, bir dizi şok edici sürprizle ortaya çıkmaya başlar.