Keşfet

Yeni dizileri burada bulabilirsin.

FİLTRELE SIRALA
  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke İngiltere
  5. 19. yüzyılda, sınıf ayrımının zıt taraflarında bulunan iki futbolcu, profesyonel ve kişisel çalkantılara rağmen bu oyunu ve İngiltere'yi ebediyen değiştirir.

   --------

   The story of the invention of football and how it quickly rose to become the world's game by crossing class divides.

  1. Yapım Yılı 2019
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Belgesel
  4. Ülke ABD
  5. Bir aktivist, Afrikalı Amerikalı lider Malcolm X'in öldürülmesinden uzun yıllar sonra adalet adına gerçeği arayan karmaşık bir göreve kalkışır.

  1. Yapım Yılı 2017
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 13 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke İspanya
  5. Oblivious to the strife that awaits them, a group of young nurses from Spain's upper class head to war-torn Marocco in 1921 to help where help is needed. Many lessons in love and life are learned before they overcome deepest conflicts, grow as human beings and find out what they really want from life and whom they truly love.

   --------

   1921'de, Madridli üst sınıf stajyer hemşireler Rif Savaşı askerleri için Melilla'da bir hastane açarlar. Burada hem hayat kurtarır hem de dostluğu ve aşkı bulurlar.

 1. 14

  Busted!

  7.6
  1. Yapım Yılı 2018
  2. Sezon / Bölüm 3 sezon / 28 bölüm
  3. Tür Gizem, Komedi
  4. Ülke Korea, Republic of
  5. Her bir bölümde farklı bir gizemi ele alan bu yarışma programında yedi dedektif, büyük gizemi çözmeye giderek daha fazla yaklaşıyor: D Projesi'ne ne oldu?

  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Dram, Gizem
  4. Ülke İngiltere
  5. When Eliza Scarlet’s father dies, he leaves her penniless, but she resolves to continue his detective agency. To operate in a male-dominated world, though, she needs a partner... step forward a detective known as the Duke. Eliza and The Duke strike up a mismatched, fiery relationship as they team up to solve crime in the murkiest depths of 1880’s London.

   --------

 2. 7.6
  1. Yapım Yılı 2018
  2. Sezon / Bölüm 2 sezon / 12 bölüm
  3. Tür Dram, Gizem
  4. Ülke Avustralya
  5. Dedektif Jay Swan sığır çiftliğindeki gizemli olayı araştırırken tüm toplumu etkileyen eski bir adaletsizliği ortaya çıkartır.

   --------

   When there is a mysterious disappearance on an outback cattle station, Detective Jay Swan is assigned to investigate. Working with local cop Emma James, Jay’s investigation uncovers a past injustice that threatens the fabric of the whole community.

  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 2 sezon / 12 bölüm
  3. Tür Stand,up
  4. Ülke Japonya
  5. Gelecek Günlüğü, gelecekte olacak olayların bir aşk günlüğüdür. Daha önce hiç tanışmamış iki kişi, kendilerine verilen bir günlüğü takip ederek romantik bir hikayeyi yaşamak için görevlendirilir. Oyuncuların kendi sözlerine dayanan yarı kurgusal alışverişleri, onları nihayetinde birbirlerini nasıl gördüklerini etkileyebilecek bir deneyime götürüyor. Macera gerçek bir romantizme yol açacak mı? 20 yıl önce yapılan efsanevi romantizm gerçeklik serisinin yeniden başlatılması 14 Aralık 2021'de başlıyor.

  1. Yapım Yılı 2015
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 12 bölüm
  3. Tür Animasyon,Gizem,Aksiyon,Macera,Bilim Kurgu,Fantastik
  4. Ülke Japonya
  5. Karanlığın en derinlerinde uyuyan şeytan uyandığında, Kaderin Tanrısı altı kahraman seçer ve onlara Dünya'yı kurtarmaları için vasiyet bırakır. Kendini dünyanın en güçlüsü ilan eden Adorotto, Rokka no Yuusha (Altı Çiçeğin Kahramanları) arasından biri seçilir ve buluşma noktasına gider. Fakat oraya vardığında yedi kişinin toplandığını görür. Kahramanlar aralarındaki birinin düşman olduğundan süphelenir ve baş şüpheli Adoretto'dur.

  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram,Suç
  4. Ülke ABD
  5. The Staircase, 2001 yılında karısı Kathleen'i vahşice öldürmekle suçlanan ünlü bir suç gerilim yazarı olan Michael Peterson’I takip ediyor. Peterson, polisleri arayarak karısının sarhoşken merdivenlerden düşerek ölümüne neden olan bir kaza geçirdiğini bildirir. Ancak yapılan soruşturmalar, Kathleen’in dövülerek öldürüldüğünü düşündürür. Olayın medyaya yansımasıyla aldatma olasılığı da dahil olmak üzere birçok aile sırrı ortaya çıkar. Şüpheli olan Michael, yargılanarak hapis cezasına çarptırılır.

  1. Yapım Yılı 2022
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 1 bölüm
  3. Tür Bilim Kurgu,Fantastik
  4. Ülke ABD
  5. Çocukluğunda annesini kaybeden genç bir adam olan Henry’nin genetik bir problemi vardır. Bu problem dolayısıyla çocukluğundan beri kontrolsüz bir şekilde zamanda yolculuk yapar. Ne zaman, nereye, hangi ana gideceğine karar veremeyen Henry’nin hayatı Clare ile tanışması ile bambaşka bir hal alır. Çift, tutkulu ilişkilerini kısa sürede evlilikle taçlandırır. Ancak Henry’nin özel durumu evliliklerini de zora sokacaktır.