Keşfet

Yeni dizileri burada bulabilirsin.

FİLTRELE SIRALA
  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Komedi
  4. Ülke ABD
  5. Sezonu 6 bölümden oluşacak proje, ana karakterlerin 11 sezona varan maceralarını konu alacak. Eski ve yeni sahneler eşliğinde her bölümde farklı karakterleri işleyecek. Oyuncular da kendi karakterleriyle ekrana gelmeye devam edecekler.

   --------

   Retrospective look at ten seasons of Gallagher trials and tribulations

 1. 3372

  Teen Wolf

  7.7
  1. Yapım Yılı 2011
  2. Sezon / Bölüm 6 sezon / 100 bölüm
  3. Tür Dram, Gizem
  4. Ülke ABD
  5. Teen Wolf, ormanda ölü bir kızı ararken bir kurtadam tarafından ısırılan gencin, kimliğini en iyi arkadaşı dışında herkesten gizlemesini konu alıyor. Başka bir kurt adam olan Dale ise vücudundaki ve hayatındaki değişimler konusunda Scott'a yardımcı olmaktadır.

 2. 3373

  Lucifer

  8.2
  1. Yapım Yılı 2016
  2. Sezon / Bölüm 6 sezon / 93 bölüm
  3. Tür Dram, Fantastik, Suç
  4. Ülke ABD
  5. “Cehennem Lordu” Lucifer Morningstar; Los Angeles Polis Departmanı için suçluları yakalamaktadır. Ancak büyük bir sırrı vardır: Bu çekici adam, aslında yeryüzüne düşmüş bir melektir! Neil Gaiman tarafından yaratılan Lucifer, Sandman isimli serinin yardımcı karakterlerinden biriydi ve daha sonra kendi çizgi romanına kavuştu. Çizgi romanlarda, karakter Lux isimli bir barı işletiyor.

 3. 8.9
  1. Yapım Yılı 2011
  2. Sezon / Bölüm 6 sezon / 27 bölüm
  3. Tür Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Gerilim, Gizem, Mini Dizi
  4. Ülke İngiltere
  5. Modern dünyanın karanlık yüzünü ele alan hikayelerle Alacakaranlık Kuşağının bir başka yansıması olan bir İngiliz yapımı. Kısa sezonlardan oluşan bu mini dizi her bölümde farklı bir hikayeyi, farklı oyuncularlar, farklı yönetmenlerle anlatıyor.   10 yıldan fazla bir süredir, teknoloji, biz daha ne olduğunu anlamadan yaşamımızda her alanı kapladı. Her evde bir plazma Tv, her masada bir monitor, her bir avuçta ise akıllı telefonlarımız yer aldı. Peki bu teknolojinin bizim sosyal yaşamımıza yansıması nasıl? Hayatımızı kolaylıştırması yeterli mi? Ne gibi korkunç sonuçlara neden olabilir? Bu dizide bu soruların cevabını bulurken teknolijinin karanlık yüzüyle karşılaşacağız. Bir başka deyişle, 21.yüzyılın "Karanlık Ayna"sını göreceğiz.

 4. 7.0
  1. Yapım Yılı 2018
  2. Sezon / Bölüm 4 sezon / 40 bölüm
  3. Tür Animasyon, Komedi
  4. Ülke ABD
  5. Bu seri, polisle toplum arasındaki ilişkilere, özellikle de ikincisinin, elindeki polislik nedeniyle, eskiden olumsuz tepkilere nasıl başladığı konusundaki konulara atıfta bulunuyor. Netflix dizisi olan Paradise PD Çaylak bir çocuğun babasının da içinde bulunduğu polis birliğine katılarak orada yaşadığı olayları anlatıyor. Paradise PD dizisini dizirix.net kalitesiyle hd kalitede izleyebilirsiniz.

 5. 3376

  Vikings

  8.6
  1. Yapım Yılı 2013
  2. Sezon / Bölüm 6 sezon / 89 bölüm
  3. Tür Aksiyon, Dram, Macera
  4. Ülke Kanada
  5. Vikingler, çağının en büyük kahramanı Ragnar Lothbrok'un maceralarını anlatır.

   Dizide, Ragnar'ın ekibi Viking kardeşleri ve ailesinin destanı anlatılırken bir yandan da sıradan bir çiftçiden nasıl Viking Kralı olduğunu öğreniriz.

 6. 3377

  Friends

  8.9
  1. Yapım Yılı 1994
  2. Sezon / Bölüm 10 sezon / 235 bölüm
  3. Tür Komedi, Romantik
  4. Ülke ABD
  5. Manhattan'da yaşayan bir grup talihsiz arkadaşın iş, aşk ve arkadaşlıklarını anlatan gelmiş geçmiş en sevilen ve unutulmaz dizilerden biridir.
   New York'ta yaşayan beş arkadaşın (Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler ve Ross) yaşamlarını ve ilişkilerini konu almaktadır. Bu arkadaşlar birbirlerine destek olurlar ve birlikte birçok eğlenceli, komik ve duygusal anı yaşarlar. Dizi, insanların arkadaşlıklarının önemini vurgulayan eğlenceli bir komedi dizisidir.

 7. 3378

  The One

  6.6
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram, Suç, Bilim Kurgu & Fantazi
  4. Ülke GB
  5. Kusursuz bir eş bulmanın yolunu keşfeden ekipte yer alan DNA araştırmacısı, yepyeni ve cüretkâr bir çöpçatanlık hizmeti kurduğunda aşk ile yalanlar iç içe geçer.

 8. 3379

  Outlier

  9.0
  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram, Suç
  4. Ülke Norveç
  5. Kampta öldürülen genç kızın katili olarak bir genç tutuklanır ancak psikolog Maja Angell gencin masum olduğuna inanıyor. 9. 8.7
  1. Yapım Yılı 2017
  2. Sezon / Bölüm 5 sezon / 48 bölüm
  3. Tür Aksiyon, Dram, Gerilim, Gizem, Suç
  4. Ülke İspanya
  5. Tarihteki en büyük soyguna hazır olun, Kaybedecek hiçbir şeyleri olmayan her birisi ayrı karaktere sahip sekiz kişiyi gizemli bir adam olan The Professor bir araya getirir. Beş ay boyunca analiz, her adımı hesaplama, her detayı her olasılığı hesaplama, onlarca rehine ve polis gücünü rehin alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitlemeleriyle doruğa çıkar ve bu ölüm kumarı sonunda her şeye ulaşmalarına yada hiçbir şeye sahip olamamalarına neden olacaktır. Money Heist dizisini

   Netflix sürümüyle hd kalitede dizirix.net'de izleyebilirsiniz.