Mom

(2013)

Genel Bakış

Mom, Roseanne ve Two and a Half Man gibi önemli izleyici kitlelerine ulaşmış dizilerin yapımcısı Chuck Lorre imzası taşıyor. Diyaloglar ve karakterler oldukça komik. Komedi dalında iyi bir dizi. Dizinin ana karakterleri iki bayan. Bunlardan biri Anna Faris, diğeri ise Allison Janey.Mom'ın konusu ise geçmişi hatalar ve yanlışlar ile dolu olan bir annenin bu hatalarının farkına vararak kendine gelmesini anlatıyor. Dış dünyanın tüm olumsuzlukları ve tehlikelerini bizzat yaşayarak tanımış olan Christy, yani Faris çocuklarının kendi yaşadıklarını yaşamamaları ve düzgün bir hayat sürebilmeleri için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır.

    

    Mom Christy bir erkek bir de kız annesi. Kızı büyümeye oldukça meraklı olan 16 yaşındaki bir çocuk olan Violet. Oğlu ise oldukça dürüst bir çocuk olan Roscoe. Haliyle yalnız bir kadın olarak Christy'nin işi oldukça zor ve içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Tüm bunların yanında eski hayatından da kopması o kadar kolay değil tabii. Eski sevgilisi, patronu v diğer tüm ilişkileri tek tek karşısına çıkıyor ve işi daha da zor bir hale getiriyorlar.

Bu dizi özeti isorix tarafından oluşturuldu.

Türü:

 1. Dram
 2. Komedi
 1. Fragman 2013
 2. OFFICIAL TRAILER
 3. Mom fragmanını izle
 1. ÜLKE ABD
 2. SÜRE 30 dk
 3. TAKİPÇİLER 6
 4. IMDB PUANI 7.2
 5. YAPIM YILI 2013

YORUMLAR (1)

  Yorum yapabilmeniz için giriş yap ya da üye ol
 1. 23/03/2023

  Videolari oynatamiyorum. ABD'de turk dizileri izleyebildigim tek site sizsiniz. Gecen sene Mom'i izleyebiliyordum. Lutfen tekrar yukleyebilir misiniz?