Misfortune ( Mala fortuna )

(2023)

Genel Bakış

Michi ve Marie Claire, Meksika'nın en ihtişamlı ailesi olan Urquiza'ya girmek için her türlü yolu denemektedirler. Ancak bu yolculukta karşılaştıkları engeller onları oldukça zorlu bir mücadele içine sürükler. Urquiza ailesinin zirvesine çıkmak için birbirleriyle yarışan Michi ve Marie Claire, aileye dahil olmak için her türlü planı devreye sokarlar.

Ancak bu yükseliş yolunda sadece zenginlik ve lüksle sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda aşk, ihanet ve entrikalarla da karşılaşırlar. Michi ve Marie Claire, aile içindeki karmaşık ilişkilerle, sırlarla ve rekabetle başa çıkmak zorundadır. İki genç kadının zirveye çıkma mücadelesi, hem kişisel hem de sosyal bir süreci ortaya çıkarır. Bu süreçte dostluklarını, aşklarını ve hayallerini sorgulayan Michi ve Marie Claire, kimi zaman kendilerini kaybederken kimi zaman da gerçek benliklerini bulurlar.

Urquiza ailesine dahil olmak için yaşadıkları bu zorlu serüven sırasında Michi ve Marie Claire, kendilerini yeniden keşfederler ve hayatta neyin gerçekten önemli olduğunu anlarlar. İhtişamlı dünyanın içine girdikçe, kendi değerlerini ve kimliklerini koruma mücadelesine girişirler. Ancak bu mücadelede her şeyi riske atarak zirveye çıkmak, her ne pahasına olursa olsun zafere ulaşmak mümkün müdür?

Bu dizi özeti isorix tarafından oluşturuldu.

Türü:

  1. Komedi