Keşfet

Yeni dizileri burada bulabilirsin.

FİLTRELE SIRALA
 1. 2081

  Dexter

  8.7
  1. Yapım Yılı 2006
  2. Sezon / Bölüm 9 sezon / 97 bölüm
  3. Tür Aksiyon, Dram, Gerilim, Gizem, Polisiye, Suç
  4. Ülke ABD
  5. Dexter, Amerikan yapımı bir televizyon dizisidir. Dizi, gizli bir kimliğinde seri katil olurken aynı zamanda da 'Miami Metro Polis Bölümü' için analiz yapan bir kan

   uzmanı Dexter Morgan'ın yaşamına odaklanır.

 2. 2082

  House

  8.8
  1. Yapım Yılı 2004
  2. Sezon / Bölüm 8 sezon / 176 bölüm
  3. Tür Dram, Gizem, Komedi
  4. Ülke ABD
  5. Bir bağımlı ve sıradışı bir doktor olan ve insanları sevmeyen ilaç dahisi Dr. House, bir grup teşhis uzmanına liderlik yapar.

 3. 2083

  Narcos

  8.9
  1. Yapım Yılı 2015
  2. Sezon / Bölüm 3 sezon / 30 bölüm
  3. Tür Biyografi, Dram, Polisiye, Suç
  4. Ülke ABD
  5. Kolombiyalı uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar'ın gerçek hayat hikayesinden uyarlanan dizi, Latin Amerika'nın berbat ve güçlü olan uyuşturucu şebekesine karşı cesur bir savaşı gözler önüne seriyor.

 4. 8.8
  1. Yapım Yılı 2019
  2. Sezon / Bölüm 3 sezon / 17 bölüm
  3. Tür Bilim Kurgu, Fantastik
  4. Ülke ABD
  5. Star Wars evreninin ilk live-action dizisi The Mandalorian, zaman olarak İmparatorluğundan düşüşünden ve First Order’ın ortaya çıkışından hemen önceki dönemde geçecek. Star Wars evreninde Jango ve Boba Fett efsanelerinin hemen ardından ortaya çıkan yeni bir savaşçıyı takip edecek. Galaksinin uzak bir köşesinde, New Republic’in otoritesinin uzağında yaşayan yalnız bir savaşçının maceralarını izleyeceğiz.   Dizinin başrolündeki Pedro Pascal’a Gina Carano, Giancarlo Esposito, Emily Swallow, Carl Weathers, Omid Abtahi, Werner Herzog ve Nick Nolte gibi isimler eşlik edecek. Showrunner koltuğunda ise ünlü yönetmen Jon Favreau görev yapıyor. Dizinin yürütücü yapımcı kadrosunda Jon Favreau, Dave Filoni, Kathleen Kennedy ve Colin Wilson gibi isimler görev yaparken yönetmen koltuğunda Dave Filoni, Deborah Chow, Rick Famuyiwa, Bryce Dallas Howard ve Taika Waititi görev yapıyor.

 5. 2085

  Batwoman

  3.4
  1. Yapım Yılı 2019
  2. Sezon / Bölüm 3 sezon / 51 bölüm
  3. Tür Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Suç
  4. Ülke ABD
  5. Batwoman, Gotham sokaklarına adaleti getirmek için var gücüyle savaşan Kate Kane'in maceralarını işliyor. Batwoman adıyla nam salan karakter, bir yandan suça batmış şehri kurtarmaya çalışıp insanlara umut aşılamaya çalışırken diğer yandan da kendi kabuslarıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır.   DC evreninin ilk lezbiyen süper kahramanı olarak karşımıza çıkan Batwoman, ilk kez 1956 yılında okurla buluşmuştu. Ruby Rose'un canlandırdığı Batwoman karakteri ise geçtiğimiz Aralık ayında yayınlanan Elseworlds bölümünde ilk kez izleyici karşısına çıkmıştı. Ruby Rose’lu Batwoman'ın oyuncu kadrosunda Rose'a Meagan Tandy, Camrus Johnson, Nicole Kang, Rachel Skarsten ve Elizabeth Anweis gibi isimler eşlik ediyor. Yürütücü yapımcı kadrosunda ise ünlü yapımcılar Sarah Schecter, Geoff Johns ve Greg Berlanti görev yaparken senaryo Caroline Dries'in imzasını taşıyor. Batwoman, ilk sezon bölümleriyle The CW ekranlarında prömiyer yapacak

 6. 9.3
  1. Yapım Yılı 2013
  2. Sezon / Bölüm 6 sezon / 54 bölüm
  3. Tür Animasyon, Komedi
  4. Ülke ABD
  5. Rick, biraz dengesiz ama yetenekli bir bilim insanıdır ve son zamanlarda ailesiyle yeniden iletişime geçmiştir. Zamanının çoğunu, küçük torunu Morty ile alternatif evrenlerde, uzayda; tehlikeli ve sıra dışı maceralar yaşayarak geçirir...

 7. 2087

  B Positive

  5.6
  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 2 sezon / 34 bölüm
  3. Tür Komedi
  4. Ülke ABD
  5. Böbrek nakline ihtiyacı olan bir adam şans eseri tanıştığı organ donörüyle beklenmedik bir bağ kurar.

   --------

   Faced with finding a kidney donor, newly divorced dad Drew is at the end of his rope when he runs into Gina, a rough-around-the edges woman from his past who volunteers her own. Together they form an unlikely bond and begin a journey that will change both of their lives.

  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke ABD
  5. The coming-of-age journey of five fairies attending Alfea, a magical boarding school in the Otherworld where they must learn to master their powers while navigating love, rivalries, and the monsters that threaten their very existence.

   --------

   Bir grup peri, sihirli güçlerini kontrol etmeyi öğrenirken bir yandan da aşk, rekabet ve kendi varlıklarını tehdit eden canavarlarla başa çıkmaya çalışır.

 8. 6.8
  1. Yapım Yılı 2021
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 6 bölüm
  3. Tür Aksiyon, Dram, Macera
  4. Ülke Almanya
  5. 2070'te üç kardeş, küresel bir felaketin ardından egemenlik için birbirleriyle savaşan sayısız mikro devlete bölünen Avrupa'nın kaderini değiştirmek için kolları sıvar.

   --------

   In 2070, three siblings set out to change the fate of Europe after a global catastrophe fractures it into countless microstates fighting for dominance.

 9. 2090

  Mr. Robot

  8.6
  1. Yapım Yılı 2015
  2. Sezon / Bölüm 4 sezon / 45 bölüm
  3. Tür Dram, Gerilim, Suç
  4. Ülke ABD
  5. Dizide, günümüze ait ve genç bir programcı olan Elliot'ın draması anlatılır. Elliot, anti sosyallik rahatsızlığından güçsüz duruma düşmüş bir gençtir ve insanlarla tek iletişim yolunun onları hacklemek olduğuna karar verir. Yeteneklerini, sevdiği insanları koruma için bir silah olarak kullanır. Elliot, kendini büyük bir ikilemde bulacaktır; bir tarafta çalıştığı siber güvenlik şirketi, diğer tarafta ise çok uluslu şirketleri çökerten bir yeraltı örgütü...