Keşfet

Yeni dizileri burada bulabilirsin.

FİLTRELE SIRALA
 1. 1541

  Godless

  8.4
  1. Yapım Yılı 2017
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 7 bölüm
  3. Tür Dram, Mini Dizi, Western
  4. Ülke ABD
  5. Eski bir çete üyesini bulmak için Batı'da terör estiren gaddar bir kanun kaçağı, yalnızca kadınların yaşadığı bir kasabada yeni bir hayata başlar.

  1. Yapım Yılı 2016
  2. Sezon / Bölüm 5 sezon / 62 bölüm
  3. Tür Suç
  4. Ülke ABD
  5. Teresa'nın uyuşturucu bağlantısı olan erkek arkadaşı öldürülünce, Teresa Meksika'dan kaçar. Dallas'a yerleşen Teresa uyuşturucu işinde gözükerek öldürülen erkek arkadaşının intikamını almaya çalışır.

 2. 1543

  Forever

  8.3
  1. Yapım Yılı 2014
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 22 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke ABD
  5. Henry Morgan, New York Polisi’nin adli tıp bölümünde çalışan bir doktordur. Onu diğer insanlardan ayıran tek özelliği ölümsüz olmasıdır. İlk kez 200 yıl önce ölen Henry, her ölümünden sonra kendisini kıyafetsiz bir şekilde denizin ortasında dirilmiş bir halde bulur. Dedektif Jo Martinez ile yolları kesişen Henry, Jo ile beraber cinayet davaları üzerinde çalışmaya başlar. Ancak bir süre sonra kimliği belirsiz ve oldukça tehlikeli olduğunu göstermekten çekinmeyen birinden gizemli telefonlar almaya başlar. Henry, bir yandan New York’ta işlenen cinayetleri çözerken, diğer yandan da gizemli takipçisiyle baş etmek zorunda kalacaktır.

 3. 8.4
  1. Yapım Yılı 2018
  2. Sezon / Bölüm 2 sezon / 16 bölüm
  3. Tür Dram, Suç
  4. Ülke ABD
  5. Bir güvenlik danışmanı, amansız bir suikastçinin peşindedir. Zamanla birbirini takıntı haline getiren karakterler efsanevi bir kedi fare kovalamacası yaşayacaktır.

 4. 1545

  The Act

  8.4
  1. Yapım Yılı 2019
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 8 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke ABD
  5. Aşırı koruyucu annesiyle olan toksik ilişkisinden kaçmaya çalışan bir kız çocuğu olan Çingene Blanchard'ı izleyen ilk sezon ile şaşırtıcı, kurgudan daha garip gerçek suç hikayeleri anlatan mevsimsel bir antoloji serisi.

 5. 1546

  Vagabond

  8.4
  1. Yapım Yılı 2019
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 16 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke Korea, Republic of
  5. Dizi, gizemli bir uçak kazası soruşturmasına karışan ve daha sonra ülkede yapılan yolsuzluklar hakkında bilgi toplamaya başlayan sıradan bir adamın (Lee Seung-Gi) etrafında dönmektedir.

 6. 1547

  BEASTARS

  8.4
  1. Yapım Yılı 2019
  2. Sezon / Bölüm 2 sezon / 24 bölüm
  3. Tür Animasyon, Dram
  4. Ülke Japonya
  5. Her türden canlının bir arada yaşadığı bir dünyada nazik bir kurt, gittiği okulda işlenen bir cinayetin ardından yırtıcı güdülerinin farkına varır.

   --------

   In a world populated by anthropomorphic animals, herbivores and carnivores coexist with each other. For the adolescences of Cherryton Academy, school life is filled with hope, romance, distrust, and uneasiness.   The main character is Regoshi the wolf, a member of the drama club. Despite his menacing appearance, he has a very gentle heart. Throughout most of his life, he has always been an object of fear and hatred by other animals, and he's been quite accustomed to that lifestyle. But soon, he finds himself becoming more involved with his fellow classmates who have their own share of insecurities and finds his life in school changing slowly.

  1. Yapım Yılı 2020
  2. Sezon / Bölüm 1 sezon / 9 bölüm
  3. Tür Aile, Komedi
  4. Ülke
  5. Julie, annesinin ölümünün ardından müziğe olan tutkusunu kaybeder. Ama ortaya çıkan üç hayalet onun tekrar heveslenmesine yol açınca birlikte grup kurmaya karar verirler.

   --------

   Teenage Julie finds her passion for music and life while helping the Phantoms -- a trio of ghostly guys -- become the band they were never able to be.

 7. 8.4
  1. Yapım Yılı 2019
  2. Sezon / Bölüm 2 sezon / 20 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke ABD
  5. A behind-the-scenes look at the lives of the people who help America wake up in the morning, exploring the unique challenges faced by the men and women who carry out this daily televised ritual.

   --------

   The Morning Show, sabah saatlerinde yayınlanan popüler bir televizyon programının perde arkasında yaşananlara ışık tutuyor. Jennifer Aniston, yıllardır arka planda kaldıktan sonra programın asıl sunucusunun (Steve Carell) suçlamalar nedeniyle kovulmasının ardından programın yıldızı hâline gelen bir sunucuyu canlandırıyor. Reese Wiherspoon da kanalın programa yeni bir soluk getirmesi için işe aldığı yardımcı sunucuya hayat verecek.

 8. 1550

  Poldark

  8.4
  1. Yapım Yılı 2015
  2. Sezon / Bölüm 5 sezon / 43 bölüm
  3. Tür Dram
  4. Ülke İngiltere
  5. Britanya batmanın eşiğindedir. Düşen maaşlar ve artan fiyatlar halk arasında karmaşaya yol açmıştır. Yalnızca bankacıların yüzü gülmektedir. Sene 1783'tür ve Ross Poldark Amerikan Savaşı'ndan Cornwald'a yeni dönmüştür. Tanıdığı şehir harabe halindedir, babası ölmüştür ve ailesinin madeni uzun süredir kapalıdır. Evi yıkılmıştır ve sevdiği kadın kuzeniyle evlenmek üzeredir. Ancak Ross aşkı ve umudu hiç beklemediği bir yerde bulacaktır.